veřejnost

akce pro veřejnost

dračí lyžařská škola

dráčata předškoláci

lyžování předškoláků

Kurz tvoří 7 lekcí, které probíhají jednou týdně od 8 do 16 h. Zajištěna je doprava, celodenní péče o děti včetně stravy, dopolední a odpolední lyžařský výcvik pod vedením zkušených instruktorů. Zajištěn je i „babičkovský a tetičkovský láskyplný servis“, legrace a zábava. Doporučujeme pro předškolní děti děti ve věku 4–6 let.

Podrobnější informace a termíny najdete na stránce připravovaných akcí.


dráčata školáci

lyžování školáků

Kurz tvoří cca 5 lekcí, které budou probíhat během sobot a nedělí dle zájmu. Sraz bude bývat na sjezdovce na Šerlišském mlýně. Zajištěny budou 2 bloky lyžování po 2 hodinách (dopoledne a odpoledne) pod vedením zkušených instruktorů. Skupinové lekce budou probíhat v cca 4–6 dětech na instruktora (dle výkonnosti dětí). Při větším zájmu zajistíme dopravu autobusem z Nového Města nad Metují a oběd.

Pro přihlášení a získání bližších informací využijte některý z kontaktů.


výuka dospělých

výuka dospělých

Kurz tvoří cca 4–5 lekcí, které budou probíhat během sobot a nedělí dle zájmu. Pokud se chcete zdokonalit, případně se nechcete nechat zahanbit dětmi, jsou tyto lekce určeny pro Vás. Sraz bude bývat na sjezdovce na Šerlišském mlýně. Zajištěny budou 2 bloky lyžování po 2 hodinách (dopoledne a odpoledne) pod vedením zkušených instruktorů a vleky. V případě zájmu je možno za 65 Kč zajistit oběd. Skupinové lekce budou probíhat v cca 4 lidech na instruktora (dle výkonnosti účastníků).

Pro přihlášení a získání bližších informací využijte některý z kontaktů.


bazar zimního vybavení

bazar zimního vybavení

Našim klientům nabízíme služby zimního minibazaru.

Pokud máte zimní vybavení (lyže, hole, lyžáky, bundy, brusle, apod…), které už nepotřebujete, pošlete nám jeho fotku, stručný popis, požadovanou cenu a kontakt na Vás. Umístíme toto zboží do bazaru a třeba jej ještě někdo využije.


puy saint vincent

lyžování v Puy Saint Vincent

Zájezd do rodinného střediska Puy Saint Vincent, ubytování přímo na sjezdovce v plně vybavených apartmánech, 6denní lyžování pro juniory a rodiče s dětmi, krásné free-ridové lyžování a možnost výletů do 3 středisek.

V ceně je zahrnuta doprava, ubytování, 6denní skipas, služby delegáta, carvingový a snowboardový výcvik pro zájemce, v případě většího počtu menších dětí možno zajistit i instruktora pro děti, výlety do středisek Mongenevre, Serre Chevalier a Les Deux Alpes. K dispozici bývá za dobrých podmínek i venkovní vyhřívaný bazén, možnost pronájmu psích spřežení, tandemových seskoků na padáku.

ostatní akce pro veřejnost

letní tábory a dětské akce

dětské akce

V průběhu celého roku připravujeme letní tábory a různé jiné typy akcí pro děti. Jedná se o dětské dny, pohádkové stezky, strašidelné večery nebo spaní na zámku. Tyto akce často probíhají ve spolupráci s Mateřským centrem Na zámečku, zámkem Nové Město nad Metují nebo klubem Mandl.

Pokud Vás zajímá, co se chystá v tuto chvíli, podívejte se na stránku akcí.

školička internetu pro seniory

školička internetu pro seniory

Počítačové kurzy, které pořádá Nově Město nad Metují v rámci projektu Obec přátelská rodině. Během pěti dvouhodinových lekcí se senioři seznámí se základy práce na počítači v prostředí Microsoft Windows, vyhledáváním informací na internetu a naučí se používat e-maily. Pokud Vás zajímá, zda se nějaký kurz aktuálně chystá, podívejte se do připravovaných akcí.

svatby, oslavy a setkání

Chystáte se pořádat akci pro rodinu, přátele nebo jiný kolektiv? Jsme schopni zajistit částečnou, nebo úplnou organizaci akce – navrhneme a vyrobíme pozvánky (i elektronické); zajistíme prostory (případně upravíme Vaše prostory); zajistíme občerstvení dle Vašich představ; zajistíme program (hry, soutěže, turnaje, lukostřelba, lanové aktivity, trampolíny, skákací boty, karaoke, …) a také hudbu (živá hudba, DJ, ozvučení).

catering

Jaké akce můžeme zorganizovat?

  • večírky, rauty a recepce
  • svatby
  • oslavy narozenin
  • dětské party
  • dětské dny
  • smuteční hostiny

aktivní dovolená pro rodiny i kolektivy

Chcete prožít netradiční dovolenou? Můžeme Vám pomoci při přípravě i během ní – navrhneme a zajistíme místo; v případě potřeby zajistíme dopravu; zjistíme informace o okolí, možnosti výletů, apod.; zajistíme doprovodný program, adrenalinové sporty a cyklistický nebo vodácký program.